Witamy w przychodni stomatologicznej
Alfa Dent
 

Nasza przychodnia działając od 1991 roku jest jedną z najstarszych i najdłużej działających przychodni stomatologicznych w Trójmieście. Od tamtego czasu z najwyższą starannością dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich naszych Pacjentów.

W roku 2010 nasze gabinety przeszły gruntowną modernizację i rozbudowę. Zapewniamy kompleksowe leczenie dorosłych i dzieci, gwarantując najwyższą jakość naszych usług.

Posiadamy międzynarodowy certyfikat jakości (Nr 0198 100 01253/02), wydany przez TÜV Rheinland, który potwierdza stosowanie w praktyce najwyższych standardów leczenia stomatologicznego wg normy ISO 9001:2008.

Dysponujemy gabinetem dentystycznym oraz zabiegowym.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowe zęby to także zdrowszy organizm.

Nowoczesne metody zabiegowe oraz bardzo dobre materiały stomatologiczne, pozwalają w możliwie krótkim czasie na osiągnięcie doskonałych efektów.

Czasem już dwie lub trzy wizyty w naszej przychodni umożliwiają całkowite wyleczenie zębów, gwarantując Państwu piękny i biały uśmiech.

Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. W gabinecie każdy z Państwa na bieżąco informowany będzie o przebiegu leczenia oraz planowanym czasie jego zakończenia.

W przypadku wieloetapowych zabiegów, wspólnie z Państwem ustalimy szczegółowy plan kolejnych spotkań, dobierając najbardziej odpowiadającą Państwu godzinę wizyty.